Kelionės detalės

Maršrutas

Atstumas: per 2000 kilometrų.

Keliausiu iš Lietuvos į Lenkiją, per Seinus (Sejny). Judėsiu į pietus, link Liublino,  už savęs palikdamas Augustavą (Augustow) ir Balstogę (Bialystok). Paminėjęs Liublino Unijos 450 metines, judėsiu į pietryčius link Lvovo (Lviv). Pakeliui į Odesą stabtelsiu didžiuosiuose miestuose: Ternopilyje (Ternopil), Chmelnyckyje (Khemlnitskyi) ir Vinycijoje (Vinnytsia). Pasiekęs Odesą (Odessa) keltu persikelsiu į Batumį, nuo kurio Sakartvelo pietine dalimi judėsiu link Tbilisio.

Trukmė

Kelionė turėtų užtrukti iki 3 mėnesių, turint omenyje, kad planuoju įveikti vidutiniškai 30 kilometrų per dieną ir poilsiui skirti 8-9 dienas. Taip pat nereikėtų atmesti ir maršruto planavimo paklaidos. Maršrutas gali keistis dėl įvairių aplinkybių: vietinių know-how, nepalankių oro sąlygų.

Nakvynės

Kelionės metu apsistosiu tiek pas draugus ir pažįstamus, tiek viešbučiuose/svečių namuose, tiek palapinėje, kurią nuolat turėsiu su savimi.

Temperatūra

Visos kelionės metu galima tikėtis vidutinės temperatūros dieną 20-25 laipsnių celsijaus ir naktį 10-14 laipsnių celsijaus.